فروش آلو خشک
خانه / آلو اسلایس / قیمت روز آلو شابلون اسلایسی مرغوب

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی مرغوب

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی در سایت بازرگانی خشکبار رایکا به متقاضیان ابلاغ میشود که میتوانند از طریق این سایت از قیمت این محصول و دیگر انواع خشکبار مطلع شوید. آلو شابلون اسلایسی یا برگه آلو شابلون در دو کیفیت مختلف تولید میشود که دارای طعم ترش است. آلو شابلون از ارقام درشت آلو ها به شمار میرود که میوه آن در مجالس شادی و مهمانی ها استفاده میشود، نوع خشک شده آن هم جهت مصارف تنقلاتی استفاده میشود که اسلایس آن از گران ترین محصولات خشکبار نیز بشمار میرود که از آن به کشور های مختلف نیز صادر میشود.

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی

مرکز خرید عمده آلو شابلون اسلایسی

مرکز خرید عمده آلو شابلون اسلایسی کجاست ؟

مرکز خرید و فروش آلو اسلایسی استان خراسان رضوی و شهرهای آن ماننده مشهد ، نیشابور که بالاترین سطح برداشت آلو در کشور را دارند میباشد. مقدار حجم تولید آلو شابلون نسبت به دیگر انواع آلو ها ماننده رسمی ، شوقانی و طرقبه کمتر است زیرا محصولات نامبرده ریز تر از آلو شابلون میباشند و جهت مصارف مختلف کاربرد فراوانی دارد. اما آلو شابلون توسط باغداران بصورت ورقه ای برش میزنند و سپس بر روی سبد های مخصوص خشکمیشود و پس از خشک شدن آماده مصرف خواهد شد. آلو شابلون اسلایسی در مرکز خرید آلو خشک بسیار ارزان تر از مراکز دیگر است که میتوانید با هزینه بسیار کم این محصول بسیار خوش مزه را خریداری کنید.

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی مرغوب

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی بر اساس نو درجه کیفی آن صورت میگیرد و مشترین طبق نیاز خود میتواند از هر دو درجه کیفی خرید کند. قیمت آلو اسلایسی در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از هر کیلو 50 هزار تومان تا 80 هزار تومان عرضه میشود. قیمت های ابلاغ شده در این مرکز فروش قیمت تولیدی بوده و بر اساس نوع درجه کیفی عرضه میشود.

قیمت روز آلو شابلون اسلایسی مرغوب

صادرات آلو شابلون اسلایسی

کشور های مختلف خواهان خشکبار ایرانی هستند آنهم نه به مقدار ناچیز بلکه سالانه بخش عظیمی از انواع خشکبار به کشور های متقاضی صادر میشود. آلو شابلون اسلایسی از خشکبار های لوکس درجه یک محسوب میشود از در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد. از کشور هایی که وارد کننده این محصول هستنند میتوان به :

 • امارات
 • کویت
 • قطر
 • روسیه
 • ترکیه
 • اتریش
 • ارمنستان
 • استرالیا
 • سوئد
 • اسپانیا
 • هند

اشاره کرد. اگر شما نیز خواهان خرید یا صادران آلو خشک اسلایسی هستید میتوانید همین حالا با مدیریت شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات لازم از محصول ، بصورت آنلاین یا حضوری اقدام به خرید این خشکبار مرغوب کنید.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

تامین کننده آلو اسلایس ممتاز

تامین کننده آلو اسلایس ممتاز

تامین کننده آلو اسلایس ممتاز در کدام شهر ها میباشند؟ آلو اسلایس ازمحصولات پر فروش …

بازرگانی رایکا