مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی در مورد آلو بخارا زرد مرغوبفروش آلو بخارا باکیفیت زیر قیمت بازار
قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان

به آلو رسمی که بصورت پوست کنده شده خشک می شود آلو بخارا می گویند. آلو بخارا درای خواص بیشماری است و در دسته خشکبار معرفی می گردد. استان خراسان در تولید انواع آلو خشک حرف اول را  در کشور می زند که از جمله بهترین آنها هیمن آلو بخارا است. قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان برای خرید های عمده از این بازرگانی قابل تهیه است.

در مجموعه خشکبار رایکا انواع آلو خشک با کیفیت بالا تولد شده که قیمت آنها بسیار ارزان است. ارزانی آلو بخارا در این مجموعه نه بخاطر کیفیت پایین بلکه به خاطر این است که سعی نموده ایم هزینه های تولید را تا حد امکان کاهش دهیم و آلو خشک را بصورت مستقیم به دست مشتری برسانیم.

قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان

اطلاعاتی در مورد آلو بخارا زرد مرغوب

نهال آلو بخارا بیشتر در مناطق کوهایه ای رشد و نمو پیدا می کند گه می توان هم میوه آن را استفاده کرد و هم از خشک شده آن در سایر فصول سال استفاده نمود. آلو بخارا از جمله خشکباری است که امکان استفاده از آن برای تهیه غذا های خوشمزه نیز فراهم بوده و محصولاتی مانند ترشک و لواشک آلو از پر فروش ترین فرآورده های این محصول هستند.

میوه آلو بخارا دارای پوستی به رنگ بنفش و طعمی شیرین است که بعد از فراوری و خشک کردن آن رنگ آن زرد نباتی بوده و طعم ان ملس می گردد.

آلو بخارا از خشکار صادراتی ایران است و سالانه بیش از 50 هزار تن از این محصول به کشور های مختلفی همچون پاکستان، هند و امارات صادر می گردد. البته محدودیت هایی که کشور ما دچار ان شده سبب شده تا نتوانیم به خوبی محصولاتمان را برای جهانیان معرفی کنیم و سایاست های غلط ایران و عدم دوستی با کشور های دیگر سبب شده تا بسیاری از محصولات کشاورزی ما علاوه براینکه کیفیت بالایی دارند صادر نشوند.

قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان

فروش آلو بخارا باکیفیت زیر قیمت بازار

امروزه آلو بخارا به دلیل طعم و مزه ای که دارد و همچنین خواص درمانی بیشماری که می توان برای آن قائل شد در بسیاری از مراکز فروش خشکبار در سراسر کشور قابل تهیه است. شرکت خشکبار رایکا از عرضه کنندگان این محصول است که الو بخارا را بصورت مستقیم از کشاورز به دست مشتری می رساند.

در این شرکت آلو بخارا در حجم بالا از کشاورزان خریداری شده و بعد از انجام عمل سورت و بسته بندی روانه بازار می گردد. این شرکت فروش آلو بخارا باکیفیت زیر قیمت بازا را در دستور کار خود قرار داده تا مردم بیشتری بتوانند از این محصول استفاده نمایند.

قیمت ارزانترین آلو بخارا خراسان را می توانید از مشاورین این شرکت با توضیحات تکمیلی در مورد نوع بسته بندی و ارسال دریافت نمایید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید