فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارا در کارخانه

قیمت آلو بخارا در کارخانه

قیمت آلو بخارا در کارخانه های تولید و بسته بندی خشکبار چند است ؟ آلو بخارا در ارقام ریز و درشت وجود دارد که هرکدام دارای نرخ مشخصی هستند. قیمت این محصولات بستگی به نوع کیفیت و نوع آلو بخارا میباشد و حتی نوع بسته بندی نیز بر قیمت آن موثر واقع میشود. اگر بدنبال الو بخارا درجه یک با قیمت مناسب هستید ما به شما آلو بخارا نیشابور را معرفی میکنیم . شهر نیشابور بزرگترین قطب تولید آلو در ایران و آسیا بشمار میرود که مشتری میتواند بدون هیچ مشکلی و بدون محدودیت انواع آلو بخارا را تهیه کند.

قیمت آلو بخارا در کارخانه

نام های مختلف آلو بخارا

بغیر از آلو بخارا آلو آفتابی و یا برگه آلو نیز تولید میشود که دارای طعم های متفاوتی هستند. نام های مختلف آلو موجب شده تا این محصول به جذابیت خود افزوده کند.

  • آلو کبرایی
  • آلو رسمی
  • آلو حاج حسنی
  • آلو شوقانی
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو طرقبه
  • آلو شمس
  • آلو قطره طلا

این اسامی که مشاهده میکنید هرکدام دارای سایز های مختلف میباشند که میزان تولید آلو کبرایی ؛ حاج حسنی ؛ شوقانی ؛ طرقبه و رسمی به نسبت دیگر انواع آلو بخارا بیشتر است.

قیمت آلو بخارا در کارخانه

قیمت آلو بخارا درکارخانه

همانطور که اطلاع دارید قیمت آلو بخارا در کارخانه با مغازه و یا فروشگاه های عرضه خشکبار بسیار متفاوت است. فروشگاه ها اغلب عرضه کننده جزئئ هستند و کمتر به فروش عمده آلو بخارا میپردازند اما اگر از کارخانه های تولید و بسته بندی مراجعه کنید میتوانید بصورت عمده و با قیمت بسیار بصرفه این محصول را خریداری کنید. خرید آلو بخارا از تولیدی چگونه امکان پذیر است ؟

برای خرید بدون واسطه آلو بخارا از کارخانه های تولیدی میتوانید از طریق گوگل ، اینستاگرام ، و تلگرام به جست جو مراکز تولیدی بپردازید تا آنها را براحتی پیدا و خرید خود را ثبت کنید.

قیمت آلو بخارا در کارخانه

فروش مستقیم آلو بخارا از کارخانه

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از مراکز تولیدی و بسته بندی انواع خشکبار در ایران میباشد که در شهر نیشابور پایتخت آلوی ایران مشغول به فعالیت میباشد. این شرکت توانسته با بسته بندی و تولید انواع خشکبار بویژه آلو بخارا ، آلو آفتابی ، آلوچه ، آلبالو خشک ، برگه هلو و زرد آلو با کیفیت عالی و درجه یک در اختیار مشتریان قرار دهد. شما عزیزان میتوانید هم اکنون از طریق سایت این شرکت با مدیریت فروش این مجموعه تماس بگیرید و از قیمت اصلی و بدون واسطه محصولات با خبر شوید و همچنین خرید خود را انجام دهید و در کمترین زمان نیز آنرا دریافت کنید.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو بخارا

آخرین قیمت فروش انواع آلو بخارا

آخرین قیمت فروش انواع آلو بخارا را می توان از سایت های مختلفی بدست آورد. …

بازرگانی رایکا