فروش آلو خشک
خانه / آلو آفتابی / قیمت آلو آفتابی بصورت عمده فروشی

قیمت آلو آفتابی بصورت عمده فروشی

قیمت آلو آفتابی بصورت عمده فروشی از نرخ بسیار کمتری نسبت به خریدهای جزئی برخوردار است زیرا در خریدهای عمده بسیاری از هزینه های خرید کاهش پیدا کرده و معامله مورد نظر یک معامله بسیار پرسود برای هر دو طرف معامله کننده می باشد.

امروزه سرمایه گذاری در بخش خشکبار ایران یکی از سرمایه گذاری های بسیار پرسود محسوب میشود چرا که از خشکبار ایرانی در کشورهای مختلف دنیا به خوبی یاد شده و طرفداران زیادی دارد.

قیمت آلو بصورت عمده

برند سازی زمینه سود بالا

کشور ایران یکی از کشورهای غنی از نظر تولیدات کشاورزی میباشد و محصولات استراتژیکی مانند زعفران پسته زرشک و دیگر محصولات کشاورزی با کیفیت های بسیار بالایی تولید شده که در هیچ کشور دیگری شما نمی توانید نمونه ای مثل آنها را پیدا کنید.

اما متاسفانه به دلیل نبود امکانات بسته بند و فرآوری صحیح و همچنین عدم برند سازی برای محصولات تولید شده که یکی از کم کاری های مهم تولید کنندگان ایرانی میباشد سبب شده تا اکثر این محصولات به صورت فله صادرات شود و کشورهای سود جو مانند اسپانیا این محصولات را با نام خودشان بسته بندی کرده و دوباره به کشور های مختلف جهان صادر میکنند.

برند سازی سبب شده تا این کشورها بتوانند سودی چند برابر ایران از صادرات این محصولات ایرانی داشته باشند.

قیمت آلو

صادرات آلو پشتوانه تولید این محصول

آلو از جمله میوه هایی است که در مقدار بسیار بالایی در ایران تولید میشود که هم بصورت میوه و هم خشک شده به مصرف میرسد.

تولید آلو خشک بیش از نیاز کشور است لذا تنها راهی که میتواند باعث سود آوری و ادامه تولید آلو خشک در ایران شود صادرات آن به کشور های مختلف میباشد.

شرکت بازرگانی رایکا که در زمینه خشکبار و بصورت تخصصی روی محصول آلو خشک در حال فعالیت است سعی نموده تا با برندسازی اقدام به فروش این محصول با قیمت مناسب در کشورهای مختلف بکند.

قیمت آلو آفتابی بصورت عمده

آلو مانند سایر محصولات کشاورزی اگر بصورت عمده خریداری شود میتواند بسیار مقرون بصرفه تر برای شخص خریدار باشد. قیمت آلو خشک با توجه به زمانی که در آن قرار داریم میتواند متفاوت باشد، لذا جهت آگاهی از قیمت های روز میتوانید با مشاورین این بازرگانی در ارتباط باشید.

منبع: آلو خشک

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خشک خورشتی

تجارت آلو بخارا تیزابی نیشابور

تجارت آلو بخارای تیزابی نیشابور به دلیل داشتن شرایط مناسب برای صادرات در سطح بسیار …

بازرگانی رایکا