فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / چیپس آلو / فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده و در بسته بندی کاملاً بهداشتی. چیپس آلو خشک از خوشمزه ترین تنقلات سالم و طبیعی میباشد که دارای خواص زیاد و مورد پسند تمام سنین واقع شده است.

چیپس آلو خشک از محصولات صادراتی نیز بحساب می آید و میتوان گفت ایران از بهترین تولید کنندگان و صادر کنندگان چیپس آلو خشک در جهان است که هرساله توسط کشور های مختلف خریداری میشود.

فروش چیپس آلو خشک در مراکز فروش خشکبار در سطح کشور انجام میشود که اغلب این مراکز خرده فروش میباشند اگر چناچنه قصد خرید عمده این محصول را دارید میتوانید آنرا از شرکت های تولید آلو خشک و مراکز عمده فروشان آلو خشک خریداری کنید.

انواع چیپس آلو خشک

چیپس آلو خشک انواع مختلفی دارد که ما چند نمونه از آنرا به شما معرفی میکنیم:

  • چیپس آلو کالیفرنیا
  • چیپس آلو شابلون
  • چیپس آلو شوقان
  • چیپس آلو رسمی

این نوع ارقام بیشترین فروش را دارند که هر کدام  طعم و مزه خود را دارد.

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

طریقه تولید چیپس آلو خشک

همانطور که میدانید شهر نیشابور بزرگ ترین تولید کننده آلو خشک در ایران میباشد که در زمینه تولید چیپس آلو خشک نیز فعالیت دارد.

طریقه تولید چیپس آلو خشک بدین شکل میباشد که ابتدا میوه آلو را از درختان آن چیده میشود و بعد با دستگاه های برش میوه و یا اسلایس میوه بطور مساوی برش خرده میشود و پس از طی این مراحل در دستگاه خشک کن میوه در مدت زمان مشخص قرار میگیرد تا فرایند خشک شدن آن طی شود. پس از خشک شدن چیپس آلو محصول آماده بسته بندی و فروش میشود.

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

قیمت چیپس آلو خشک

قیمت چیپس آلو خشک در شرکت های تولیدی بسیار ارزانتر از بازار داخل شهر میباشد و تقریباً میتوان گفت که دو برابر اختلاف قیمت وجود دارد. اگر خواهان خرید عمده چیپس آلو خشک هستید پیشنهاد ما خرید از شرکت تولید آلو خشک میباشد.

از جمله شرکت هایی که چیپس آلو خشک را به قیمت عمده عرضه میکند شرکت بازرگانی خشکبار رایکا میباشد که در شهر نیشابور مشغول به فعالیت و تولید انواع آلو خشک و چیپس آلو خشک میباشد.

برای اطلاع از قیمت روز چیپس آلو خشک میتوانید با مدیریت این شرکت تماس حاصل فرمایید.

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

صادرات چیپس آلو خشک

صادرات مهمترین چیز در اقتصاد یک کشور میباشد. ایران از بزرگترین صادر کنندگان انواع خشکبار بوده است و در همین راستا نیز توانسته سود بسیاری توسط تاجران وارد کشور شود.

چیپس آلو خشک نیز از خشکبار های ممتاز  و درجه یک میباشد که در کشور های زیادی خواهان و طرفدار دارد. صادرات آلو خشک و چیپس آلو خشک توسط شرکت های بزرگ تولیدی صورت میگیرد .

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا نیز در همین راستا پیشتاز بوده است و توانسته انواع این محصولات را در تناژ بالا و در بسته بندی های درجه یک ارسال کند.

اگر شما نیز قصد ارسال چیپس آلو و یا آلو خشک را دارید میتوانید روی این شرکت حساب کنید.

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

 بسته بندی چیپس آلو خشک

بسته بندی چیپس آلو خشک به سفارش مشتریان اغلب فله میباشد زیرا نوع فله قیمت ارزانتری نسبت به بسته بندی های کوچک دارد. در شرکت خشکبار رایکا بسته بندی چیپس آلو خشک هم بصورت فله ای میباشد و هم در وزن های 30 کیلو گرم و 10 کیلو گرم میباشد که مشتری با در نظر گرفتن نیاز خود میتواند نوع بسته بندی را انتخاب و اقدام به سفارش آن کند.

فروش چیپس آلو خشک ممتاز به قیمت عمده

فروش چیپس آلو خشک بصورت عمده

فروش چیپس آلو خشک به دو صورت امکان پذیر است : 

  • اینترنتی
  • حضوری

اگر در مناطق دور دست هستید و امکان خرید حضوری را ندارید میتوانید از طریق این سایت با مدیریت شرکت بازرگانی خشکبار رایکا تماس بگیرید و محصول خود را بصورت آنلاین سفارش دهید. اگر چناچه امکان خرید حضوری برای شما مقدور است میتوانید با مراجعه به این شرکت محصول خود را بصورت حضوری خرید کنید.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com
بازرگانی رایکا