مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه آلو خشک ارگانیک ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا برخی از انواع آلو خشک دارای قیمت پایینتری هستند؟فروش آلو خشک ارگانیک با تخفیف ویژه
فروش ویژه آلو خشک ارگانیک

آلو خشک ارگانیک از جمله محصولاتی است که بسیاری از مردم و خریداران به دنبال آن هستند از همین رو به دنبال تقاضای زیاد و تولید کم آلو خشک ارگانیک قیمت آن نیز نسبت به انواع دیگر آلو خشک بالاتر است. شرکت خشکبار رایکا فروش ویژه آلو خشک ارگانیک ارزان قیمت را در دستور کار خود قرار داده و مشتریان می توانند در حجم های عمده این محصول را خریداری نمایند.

فروش ویژه آلو خشک ارگانیک

چرا برخی از انواع آلو خشک دارای قیمت پایینتری هستند؟

شاید این این برای خریداران آلو خشک به وجود بیاید که چرا قیمت برخی از انواع آلو خشک نسبت به انوع دیگر آن بسیار کمتر است آیا کیفیت آنها فرق می کند یا اینکه این تفاوت قیمت به خاطر نوع آلو خشک است؟

برای اینکه بهتر با قیمت های انواع آلو خشک آشنا بشیم و علت تفاوت آنها را بصورت دقیق بدانیم باید به این مسئله آگاه باشیم که در ایران بیشتر از بیست نوع آلو خشک تولید و روانه بازار می گردد. آلو های مناطق مختلف ایران به خاطر نوع آب و هوا با یکدیگر تفاوت دارند. یعنی اگر شرایط را یکسان در نظر بگیریم یک نوع از نهال آلو در یک منطقه بیشتر میوه تولید می کند تا اینکه همان نهال در منطقه دیگر باشد.

انواع این آلو خشک ها در میزان گوشته، طعم، رنگ و سایز با یکدیگر تفاوت دارند. و علت تفاوت قیمت هم به خاطر همین عوامل است. آلو خشک هایی که میزان ماندگاری آنها بیشتر است و سایز آنها نیز درشت می باشند از قیمت بیشتری برخوردارند.

شاد برخی از نمونه های آلو خشک دارای سایز درشتی باشندولی از آن جهت که عمر آنها بسیار کم است و خیلی زود خراب می شوند قیمت آنها پاینتر است که می توان به آلو خشک شابلون و یا کالیفرنیا اشاره نمود.

نوع خشک کردن نیز در قیمت اثر دارد. اگر پوست آلو ها کنده شود و بعد خشک شوند قیمتشان بیشتر از آلو هایی است که به همراه پوست خشک می شوند. همچنین آلو خشک هایی که بصورت آفتابی خشک می شوند و ارگانیک نام دارند از قیمت بالاتری برخوردارند.

میزان تقاضا نیز می تواند بر قیمت آلو اثر بگذارد. در ایران تقاضا برای آلو بخارا نسبت به آلو های دیگر بالاتر است و صادرات آلو بخارا بصورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

فروش ویژه آلو خشک ارگانیک

فروش آلو خشک ارگانیک با تخفیف ویژه

خرید مستقیم آلو خشک از کارخانه مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته و افراد در شهر های مختلف می توانند با جستجویی ساده در اینترنت با شرکت خشکبار رایکا که تولید کنند عمده آلو خشک است آشنا شوند. در این شرکت استفاده از روش های نوین تولید که بهره وری را بالا برده و هزینه ها را کاهش می دهد سبب شده تا ما بتوانیم رضایت مشتریان را از بابت قیمت ها و کیفیت آلو بخارا جذب کنیم.

در ضمن علاوه بر اینکه انواع آلوخشک را به قیمت کارخانه عرضه می کنیم فروش ویژه آلو خشک ارگانیک ارزان قیمت را برای آن دسته از خریدارانی که حجم خریدشان بالا است در نظر گرفته ایم که اطلاعات ان را می توانید از مشاورین این مجموعه دریافت نمایید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید