مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آلو قیسی زرد درجه یک ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلو قیسی ارزان قیمت با کیفیت خوبقیمت آلو قیسی درجه یک در شرکت تولیدیفروش آلو قیسی زرد در بازار
فروش آلو قیسی زرد درجه یک ارزان

فروش آلو قیسی زرد درجه یک بصورت عمده و جزئئ در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا انجام میشود که در بسته بندی های کارتنی 10 و 5 کیلو گرمی آماده و به مشتری عرضه میشود. آلو قیسی به نمونه بدون هسته آلو بخارا گفته میشود که جهت مصارف قنادی کاربرد فراوان دارد. آلو قیسی نسبت به آلو بخارا با هسته قیمت بیشتری دارد که باید به این نکته توجه داشت.

آلو قیسی ارزان قیمت با کیفیت خوب

آلو قیسی ارزان قیمت با کیفیت خوب در استانهای خراسان رضوی و در شهر های نیشابور ، قوچان ، مشهد ، درگز و تربت حیدریه تولید و پس از بسته بندی آن به سراسر فروشگاه های کشور توزیع میشود. به دلیل حجم بالای فروش آلو قیسی در بازار خشکبار و فروشگاه ها این محصول با واسطه عرضه میشود که قیمت نسبتا زیادی دارد و برای خریداران عمده توصیه نمیشود. خریداران عمده و همچنین جزئی آلو قیسی میبایست از شرکت های تولیدی و یا فروشگاه های اینترنتی وابسته به این شرکت ها خرید خود را انجام دهند. این موضوع کمک میکند که شما بتوانید با حداقل هزینه کمتر این محصول را تهیه کنید و دست واسطه از میان کوتاه شود.

فروش آلو قیسی زرد درجه یک ارزان

قیمت آلو قیسی درجه یک در شرکت تولیدی

شرکت های تولیدی بدلیل حذف واسطه و عرضه مستقیم محصولات خود را با قیمت بسیار ارزانتر از بازار عرضه میکنند. در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا نیز به همین شکل محصولات عرضه میشود که قیمتشان بدون واسطه است. قیمت آلو قیسی در این شرکت ، هر کیلو 45 هزار تومان عرضه میشود که از نظر کیفی سطح بالا و طعم لذیذی هم دارد که بسیار خوش خور است. برای خرید آلو قیسی میتوانید از طریق این سایت اقدام کنید و در کمترین زمان هم آنرا دریافت کنید.

فروش آلو قیسی زرد درجه یک ارزان

فروش آلو قیسی زرد در بازار

بازار ایران تقاضای بسیار زیادی از این محصول دارد که این نیاز در طول سال حس میشود. مراکز فروش مواد غذایی و قنادی ها بیشترین تقاضا را از سایت ها و شرکت های فروش خشکبار دارند. در شرکت بازرگانی خشکبار رایکا این محصول بطور عمده و جزئئ در دسترس مشتریان قرار دارد که طبق نیاز خود میتوانند آنرا تهیه کنند.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید