فروش آلو خشک
خانه / آلو خورشتی / فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب در این سایت عرضه میشود که دارای طعم های مختلف میباشد. آلو خورشتی با پوست و بدون پوست در بازار موجود است که جهت هضم راحت تر بیشتر بصورت پوست شده خریداری میشود. آلو بخارا و آلو آفتابی از مدل های این محصول است که قیمت متفاوت از هم دارند. همچنین رنگ آنها نیز با یکدیگر فرق دارد که در آلو آفتابی تیره و در آلو بخارا زرد میباشد.

فروش آلو خورشتی

مشخصات آلو خورشتی

آلو خورشتی در بازار چند نوع دارد که نوع آلو کبرایی و رسمی از پر فروش ترین آنها است. این محصولات بدلیل ریز بودن هسته آنان مورد استفاده قرار میگیرد. البته نسبت به آلو حاج حسنی و یا طرقبه گوشت کمتری دارند اما موارد نام برده هم هسته بزرگ تری نسبت به آلو رسمی و کبرایی دارند. در هنگام استفاده از آلو خورشتی در خورشت متوجه لعاب بسیار خوب و طعم لذیذ خواهید شد که علاقه تان به مصرف این محصول نیز بیشتر خواهد شد.

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی با پوست ارزانتر و قیمت بدون پوست ان کمی گرانتر میباشد. دلیل این دو نرخی بودن همانطور که مشخص است ، به بدون پوست یا با پوست بودن آن برمیگردد زیرا کشاورز در هنگام خشک کردن این محصول وقت زیاد و هزینه بیشتری نسبت به آلو با پوست میکند که جهت صرفه اقتصادی الو خورشتی بدون پوست با قیمت بیشتر عرضه میشود.

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

بازار خرید عمده آلو خورشتی در کشور

با توجه به کارایی که از آلو خورشتی در غذاهای ایرانی و فرنگی سراغ داریم. این محصول در بازار بصورت عمده در دسترس مشتریان قرار گرفته است . بازاریان و همچنین شرکت های تولید و بسته بندی جهت فروش بیشتر این محصول ، آلو خورشتی را در بسته بندی استاندارد و بهداشتی قرار میدهند. این امر موجب میشود تا مشتری از بهداشتی بودن و سلامت محصول اطمینان حاصل فرماید و مجاب به خرید آلو خورشتی شود.

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

فروش آلو خورشتی بدون پوست به قیمت مناسب

اگر در مراکزی که جهت خرید آلو خورشتی اقدام میکنید و محصول از خطه خراسان رضوی و شهرستان نیشابور است حتما در خرید آن کوتاهی نکنید. آلو خورشتی نیشابور از بهترین آلو های کشور و خاور میانه است که همچنین این مرکز تولید به پایتخت آلو ایران نیز شهرت یافته است. شرکت های تولیدی مختلف و زیادی وجود دارند که در شهرستان نیشابور مشغول به فعالیت هستند.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از مراکز حال حاضر در این شهرستان است که بطور تخصصی و ویژه مشغول به تولید و فروش آلو خورشتی ، آلو بخارا ، آلو آفتابی ، آلبالو خشک و انواع برگه میباشد که بصورت عمده و جزِِیی این محصولات را با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان قرار میدهد. جهت اطلاع از قیمت و مشاهده محصولات میتوانید با مدیریت فروش این شرکت تماس بگیرید.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو خورشتی حاج حسنی ویژه صادرات

فروش آلو خورشتی حاج حسنی ویژه صادرات

فروش آلو خورشتی حاج حسنی با هدف صادرات این محصول به تاجران و فعالان اقتصادی …

بازرگانی رایکا