فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / عرضه و خرید آلو خشک خورشتی

عرضه و خرید آلو خشک خورشتی

کدام مراکز هستند که آلو خشک را در انواع مختلف از جمله خورشتی به صورت مستقیم و بدون واسطه به بازار عرضه می‌کنند؟ آیا خرید از این مراکز با صرفه خواهد بود؟ عرضه و خرید آلو خشک خورشتی با بهترین قیمتها در این بازرگانی انجام می پذیرد.

آلو خشک از جمله خشکباری است که در ایران مصرف زیادی دارد از همین رو افراد زیادی به کار خرید و فروش این محصول مشغول هستند که از اکثر آنها می توان به عنوان واسطه یاد کرد که محصول را با قیمت بالاتر به دست مشتری می‌رسانند.

آشنا شدن با مراکزی که این محصول را از محل تولید به صورت مستقیم و بدون واسطه برای مشتریان ارسال می کنند می تواند بسیار بهتر باشد از اینکه خواسته باشیم این محصول را از دلالان و واسطه ها خریداری نماییم. لازم به ذکر است مراکز مذکور محصولات خود را به صورت تضمین شده برای خریداران ارسال می نمایند.

لیست قیمت آلو خشک خورشتی

به دلیل نوسانات بازار و حال روز اقتصادی کشور نمی شود لیست قیمت مشخصی را برای آلو خشک خورشتی در تمام روزها در نظر گرفت. برای دریافت لیست قیمت به روز الو خشک خورشتی می توانید از طریق سایتهای اینترنتی با مشاورین فروش این مجموعه ها تماس حاصل نمایید.

آلو خشک خورشتی به دلیل طعم بسیار خوب و مزه ای که به خورشتها و غذا ها می دهد و همچنین خواص بی نظیر درمانی آن همواره مورد توجه عموم مردم قرار داشته و از فروش بالایی برخوردار بوده است.

نمایندگی فروش آلو خشک خورشتی در کشور

از آنجایی که ایران از بزرگترین تولید کنندگان آلو در جهان است لذا این محصول در شهر های مختلف کشور تولید میشود که شامل ارقام مختلف بوده و نوع فرآوری و خشک کردن آنها نیز با یکدیگر متفاوت است.

شرکت های مختلفی در زمینه عرضه آلو خشک و دیگر خشکبار مشغول به فعالیت هستند ولی کمتر شرکتی است که کارش بصورت تخصصی تولید و عرضه آلو خشک به بازار باشد. از همین رو شرکت بسته بندی آلو خشک رایکا از اولین ها در زمینه تخصصی تولید و فروش الو خشک میباشد.

در این شرکت تمام موارد مربوط به سورتینگ و بسته بندی آلو خشک رعایت شده و این محصول در بسته بندی های مناسب و بهداشتی به بازار عرضه می شوند.

عرضه و خرید آلو خشک خورشتی

کار عرضه و خرید آلو خشک خورشتی امروزه بر ای مشتریان بسیار ساده شده و آنها با یک تماس می توانند این محصول را از شرکت تولید کننده خرید نمایند. عرضه اینترنتی آلو خشک خورشتی در قیمت این محصول نیز بسیار تاثیر گذار بوده و با حذف واسطه های فروش خریداران آلو خشک این محصول را با قیمت پایینتری نسبت به بازار دریافت می نمایند.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلوبخارا بسته بندی شده

خرید عمده آلو خشک بخارایی

آلو خشک بخارایی یکی از انواع میوه های خشک است که از آلوی تازه تولید …

بازرگانی رایکا