فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / صادرات بهترین آلو خشک بخارا تازه

صادرات بهترین آلو خشک بخارا تازه

صادرات بهترین آلو خشک بخارا تازه نیشابور که بسیار با کیفیت بوده و از عمر بالای برخوردار است در حجم زیادی صورت می گیرد و خریداران بسیار دارد. از این محصول می‌توان در موارد مختلف مثل استفاده در غذا، استفاده برای آبگیری و استفاده برای تهیه ترشک و لواشک بهره برد و این امر این محصول را برای صادرات بسیار مناسب کرده است.

صادرات بهترین آلو خشک

از آنجایی که آلوی بخارا دارای طبعی سرد هست کشورهایی که بیشتر تمایل به واردات این محصول دارند از دمای بالایی برخوردار بوده و شرجی می باشند. خوردن آلو بخارا دمای بدن را کاهش می دهد و بدن را خنک می کند.

تولیدی آلو خشک بخارا تازه

تولیدی های آلو خشک انواع متنوعی از این محصول را با ظواهری مختلف و در طعمهای گوناگون تولید می کنند. تولید آلو خشک بخارا و دیگر انواع آلو خشک زمینه اشتغال بسیاری از جوانان روستایی و کشاورزان را فراهم نموده است.

علاوه بر پرسنلی که به صورت مستقیم مشغول به تولید آلو خشک در کارخانه ها و کارگاه ها هستند، افرادی دیگری نیز در زمینه معرفی و فروش آلو خشک در شهرها و بازارها مختلف فعالیت می کنند.

صادرات بهترین آلو خشک بخارا

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا حدود 10 سال است که در زمینه تولید و توزیع آلو خشک در سراسر کشور و بازارهای خارجی همچون بازار پاکستان و امارات فعالیت می کند. در این بازرگانی انواع متنوعی از آلو تهیه و با قیمت بسیار مناسب در حجم عمده به مشتریان عرضه می دارد.

خریداران آلو خشک در بازار

آلو خشک در بازار با اهداف و مقاصد گوناگونی تهیه و مورد مصرف قرار می گیرد. برخی آلو خشک را جهت مصرف آجیلی و به صورت تنقلات خوری استفاده می کنند و برخی دیگر مانند آشپزان این محصول را در غذاها استفاده می کنند که طعم آنها را بسیار بی نظیر می نماید.

از نظر پراکندگی جغرافیایی نیز، تقریبا تمام شهرهای ایران مصرف کننده آلو خشک هستند که البته هر کدام با توجه به ذائقه خودشان آلو را مصرف می کنند. مثلا خریداران تهرانی، استانهای شمالی، سیستانی، سمنانی و خراسانی بیشتر آلو بخارا خراسان را مورد مصرف قرار می دهند.

صادرات بهترین آلو خشک بخارا

صادرات بهترین آلو خشک بخارا

آلو خشک در کشور ایران در حجم انبوهی تولید می شود و همین امر سبب شده تا دست بازرگانان جهت صادرات آن به کشورهای مختلف باز باشد.

بیشترین حجم صادراتی آلو خشک کشور طبق آماری که اتاق بازرگانی تهران ارائه کرده است به کشورهای پاکستان، امارات و هند می باشد.

صادرات بهترین آلو خشک بخارا

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا به صورت تخصصی در حوزه آلو و محصولات آن مشغول به فعالیت است . این بازرگانی از افرادی که قصد صادرات آلو خشک را دارند دعوت به عمل می آورد تا از تجربیات مدیران فروش این شرکت استفاده نمایند. علاوه بر این بازرگانی رایکا یک تامین کننده بسیار توانمند در زمینه تهیه و بسته بندی آلو خشک می باشد.

این شرکت آماده همکاری با تاجران محترم در زمینه صادرات بهترین آلو خشک بخارا می باشد.

 

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلوبخارا بسته بندی شده

خرید عمده آلو خشک بخارایی

آلو خشک بخارایی یکی از انواع میوه های خشک است که از آلوی تازه تولید …

بازرگانی رایکا