فروش آلو خشک
خانه / آلو تیزابی / صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور. صادرات از زمینه های مهم پیشرفت و پویایی اقتصاد در یک کشور میباشد و از ارکان مهم اقتصاد است. آلو خشک تیزابی نیشابور به دلیل خاص بودن آن در تمام جهان میتواند گزینه مناسبی جهت صادرات به کشورهای مختلف باشد و این امر دور از ذهن نیست که به توان با پیشرفت در این محصول اشتغال زایی بسیاری ایجاد نمود و ارز خوب را هم نصیب کشور گردانید.

آلو خشک تیزابی نیشابور

آلو خشک تیزابی نیشابور از این جهت در جهان خاص است که میتوان گفت تنها آلو خشکی است که بصورت پوست کنده شده به بازار ارائه میشود و دارای شکل و شمایل بسیار زیبا و جذابی است که ابتدا با تیزاب پوست آن نازک میشود و سپس توسط خود کشاورز یا کارگر پوست آن گرفته و بصورت دودی یا آفتابی خشک میشود. کشاورزان با دودی کردن بر عمر و ماندگاری آلو خشک می افزایند بطوریکه میتوان در تمام طول از آن استفاده کرد. مدل آفتابی آن هم ماندگاری کمتری نسبت به نوع دودی دارد اما محصول ارگانیگ و قیمت بالاتری نیز نسبت به تمامی دیگر انواع آلو ها دارد.

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

قیمت آلو خشک تیزابی ( ارزان و بصرفه )

بازاریان ، عوام و تجار خشکبار در هنگام خرید آلو تیزابی بدنبال مرکزی هستند که بتواند محصولی با کیفیت خوب و قیمت ارزان عرضه کند. میتوان عنوان کرد که مراکز تولیدی خشکبار در مقر تولید آلو خشک تیزابی بهترین گزینه برای این افراد میباشد. شهر نیشابور دارای شرکت های مختلف تولیدی آلو خشک تیزابی میباشد که با قیمت ارزان و بصرفه آنها را به مشتریان خود عرضه میکنند. از طریق اینترنت و جست و جو در صفحات مجازی میتوانید این مراکز رابیابید و از قیمت آلو خشک تیزابی اطلاعات دقیق را بدست آورید.

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

شهر نیشابور قطب تولید الو بخارا و آلو خشک تیزابی در ایران و حتی آسیا میباشد که از مشهور ترین تولید کننده گان آلو در جهان است. نیشابور میتواند گزینه خوبی برای صادرات انواع آلو خشک باشد و میتوان در کل سال انواع آلو خشک را بصورت تناژ به کشور های مختلف صادر کرد. شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از جمله شرکت های مستقل در شهرستان نیشابور بوده که بصورت تخصصی انواع آلو را به سراسر ایران و جهان صادر میکند .

جهت خرید آلو خشک و صادرات انواع آلو خشک میتوانید از طریق این شرکت به خواسته هایتان برسید. کافیست از طریق این سایت با مدیریت فروش این شرکت تماس بگیرید تا مدیریت شما را در اطلاع شرایط فروش آلو خشک تیزابی ، قیمت ها و صادرات آلو خشک تیزابی راهنمایی کند.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلوبخارا بسته بندی شده

خرید عمده آلو خشک بخارایی

آلو خشک بخارایی یکی از انواع میوه های خشک است که از آلوی تازه تولید …

بازرگانی رایکا