مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان آلو خشک بخارا درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلو خشک سورتینگ شده گران تر است یا فله ؟خرید ارزان آلو خشک و بدون واسطه از مرکز آن راه های ارتباطی با شرکت های فروش آلو خشک بخارا
خرید ارزان آلو خشک بخارا

خرید ارزان آلو خشک بخارا درجه یک از مرکز تولید آن ، شهرستان نیشابور صورت میگیرد که بصورت فله ای و بسته بندی استادارد و وکیومی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور ارسال میشود. آلو خشک بخارا از بهترین نمونه و البته پر فروش ترین نمونه خشکبار است که تنوع زیادی دارد. طبق بررسی های انجام شده چندین نمونه آلو بخارا در این بیشترین عرضه و تقاضا را دارند که در تناژ مختلف یا جزئئ و در طول سال به دست مشتری میرسد، این محصولات شامل:

  • آلو حاج حسنی
  • آلو رسمی
  • آلو شوقانی
  • آلو کبرایی
  • آلو طرقبه
  • آلو شمس
  • آلو قطره طلا
  • آلو شابلونی

میباشد که در طعم ، سایز مختلف تولید میشود.

آلو خشک سورتینگ شده گران تر است یا فله ؟

برخی از مردم فرق بین آلو خشک سورتینگ شده و یا فله را نمیدانند که در این بخش میخواهیم بطور مختصر به آن توضیح دهیم.

آلو خشک بخارا یا آلو بخارا ابتدا از باغداران خریداری میشود و در شرکت های تولیدی و بسته بندی آماده سورت میشود در این زمان ضایعات آلو بخارا ماننده برگ ، آلوخشک بدقواره و سیاه ، هسته نما آن جدا شده و نوع درجه یک آن در داخل بسته بندی های مورد نظر قرار داده میشود. نوع سورتینگ شده بدلیل هزینه سورت و بسته بندی آن گرانتر از آلو خشک فله میباشد و البته نوع فله آن نیز مورد توجه برخی مشتریان قرار میگیرد که جهت تولید ترشک و لواشک استفاده میشود و نرخ بسیار پایینتری نسبت به نوع درجه یک آن دارد.

خرید ارزان آلو خشک

خرید ارزان آلو خشک و بدون واسطه از مرکز آن

در استان خراسان رضوی و شهرستان نیشابور، مراکز فروش و تولیدی های بسیاری وجود دارد که به هرضه کلی و جزئئ آلو خشک بخارا مشغول میباشند. خرید آلو خشک از شرکت تولیدی یا مرکز معتبر فروش آلو خشک بهترین گزینه برای افرادی میباشد که خواهان خرید بی واسطه و ارزان قیمت آلو خشک هستند. این مراکز مخصوصاً شرکت های تولیدی تامین کننده انواع خشکبار بویژه آلو خشک در تناژ بالا میباشند که متوان جهت صادرات آلو خشک بخارا روی این شرکت ها حساب ویژه ای باز کرد.

خرید ارزان آلو خشک

راه های ارتباطی با شرکت های فروش آلو خشک بخارا

راه های مختلفی برای خرید ارزان آلو خشک و همچنین دستیابی مستقیم به شرکت های تولیدی وجود دارد که میتوان از آن نام برد.

  • خرید از طریق سایت های معتبر وابسته به شرکت های تولیدی
  • خرید از فروشگاه های معتبر در سطح کشور

این مراکز در همه ساعات روز فعالیت دارند که باتوجه به صرفه جویی در وقت میتوانید مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

شرکت بازرگانی خشکبار رایکا از شرکت های تولیدی انواع خشکبار میباشد که بصورت آنلاین و حقیقی در حال عرضه انواع خشکبار به کل کشور و حتی صادرات آن میباشد. این شرکت در پایتخت آلو ایران ( نیشابور ) فعالیت دارد که توانسته محصولات خود را با قیمت بیار مناسب و ارزان به مشتریان عرضه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت محصولات این شرکت میتوانید از طریق این سایت با مدیریت فروش شرکت خشکبار رایکا تماس بگیرید و نیز خرید خود را انجام دهید.

رضا تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.