مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آلو بخارا مشهدصادرات آلو بخارا مشهدخرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران
خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران برای افرادی که توان و وقت سفر کردن به شهر مشهد را ندارند ، فراهم شده است. آلو بخارا مشهد مرغوب ترین خشکبار است که در سراسر کلان شهر ها و دیگر شهر های کشور عرضه میشود. تهران بدلیل موقعیت جغرافیایی و مرکزیت کشور بهترین مکان برای خرید و فروش انواع کالا و محصولات خوراکی از جمله خشکبار میباشد. نیاز مردم تهران و حتی شرکت ها و کارخانه جات تولید ترشک و لواشک به این محصول زیاد است و روزانه بصورت عمده و جزئئ انواع آلو بخارا مشهد به این کلان شهر ارسال میشود.

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

انواع آلو بخارا مشهد

به کل میتوان نام استان خراسان رضوی را بعنوان تولید کننده آلو بخارا در کل کشور دانست که تامین صادرات این محصول را نیز در خود دارد بغیر از شهر مشهد شهر نیشابور اولین تولید کننده بزرگ آلو در ایران و خراسان است که طبق رتبه بندی میتوان این شهر را در صدر تولید کنندگان جهان نیز جای داد. نوع آلو بخارا ایران در جهان نظیر ندارد و تنها کشوری هستیم که بصورت پوست کنده انواع آلو بخارا را تولید و به سراسر جهان عرضه میکنیم. روش خشک کردن دیگر کشور ها بیشتر با پوست بوده و ماندگاری پایین تری نیز نسبت به محصول مشابه ایرانی آن دارد. در مشهد میتوان انواع آلو بخارا را مثال زد که از جمله آنان :

  • طرقبه سبز
  • طرقبه قرمز
  • طرقبه زرد
  • شوقان

میباشد که در قیمت ها و طعم های مختلف تولید و توزیع میشود.

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

صادرات آلو بخارا مشهد

خریداران و تجار خارجی که هنگام خرید آلو بخارا مشهد به شهر سفر میکنند خواهان نوع درجه یک این محصول هستند و اغلب بصورت عمده این محصول را سفارش میدهند. شرکت های بزرگی در شهر مشهد حضور دارند که بصورت کاملاً بهداشتی و کیفیت انواع آلو بخارا را تولید میکنند و از گزینه های مورد قبول جهت خرید آلو بخارا مشهد میباشد.

بسته بندی در این شرکت ها به درخواست مشتری هم بصورت فله ای صورت میگیرد و هم بصورت کارتنی در اوزان مختلف و براحتی میتوان آنرا حمل نقل و بدون آسیب پذیری به نقاط کشور و جهان ارسال کرد. کشور های خواهان آلو بخارا مشهد اغلب کشور های عربی هستند که از میان این کشور ها عراق و امارات بیشترین تقاضا را دارند.

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

خرید آلو بخارا مشهد از بازار تهران

همانور که گفته شد مردم و کارخانه هایی که خواهان خرید عمده و یا جزئئ آلو بخارا مشهد هستند میتوانند از مراکز فروش در تهران این محصول را خریداری کنند. نوع روش آسان تر و بی دغدغه تری نیز وجود دارد که مشتری با خیال راحت از مراجع معتبر میتواند انواع الو بخارا مشهد را خریداری کند. سایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی از گزینه های دسترسی آسانتر به محصول است که مشتری با مراجعه به این وب سایت ها میتوانند بطور مستقیم و بدون واسطه با شرکت عرضه کننده و تولید کننده ارتباط برقرار کنند.

سایت شرکت بازرگانی خشکبار رایکا نیز از سایت ها معتبر در کشور است که بصورت حضوری و  یا آنلاین انواع خشکبار را به قیمت تولیدی عرضه میدارد. جهت خرید و اطلاع از قیمت ها کافیست با شماره تماس های درج شده بر روی این سایت با مدیریت فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید