مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه و تولید آلو بخارا قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید آلو بخارا قیمت مناسب از بازارفروش آلو بخارا زیر قیمت بازارمراحل تولید آلو بخاراشرکت تولید کننده آلو بخارا ارزان
صادرات آلو بخارا

تهیه و تولید آلو بخارا قیمت مناسب یکی از دغدغه های بسیاری از تولید کنندگان، خریداران و استفاده کنندگان از این محصول پرمصرف در بازار ایران می باشد. شرکت خشکبار رایکا از بزرگترین تولید کنندگان و تامین کنندگان آلو بخارا با قیمت بسیار مناسب می باشد.

خرید آلو بخارا قیمت مناسب از بازار

نیاز روز افزون محصول آلو خشک از جمله نوع بخارایی آن سبب شده که قیمت تمام شده برای محصول نیز با توجه به تقاضای بالا افزایش پیدا کند. اما یکی از راه هایی که می توان این محصول را با قیمت مناسب تری از بازار تهیه نمود خرید از مراکزی است که به صورت مستقیم در کار تولید این محصول دست داشته و قیمت نهایی محصولات آنها بسیار پایین تر از محصولاتی است که توسط بنکداران و خشکبار فروشی ها در بازار عرض می شود.

توجه به سالم بودن آلو بخارا، استفاده استاندارد از مواد در هنگام فرآوری آلو و رعایت استاندارد های بهداشتی تولید آلو بخارا از مواردی است که در هنگام خرید و فروش آلو بخارا باید مورد توجه خریداران قرار گیرد.

فروش آلو بخارا زیر قیمت بازار

آلو بخارا تولید شده در استان خراسان رضوی نیاز بازرا سراسر کشور را به آلو بخارا برطرف می کند. ایم میوه عموما در اواخر تابستان به بار می نشیند و به صورت میوه و یا خشک شده به بازار عرضه می شود. قیمت ارزان آلو بخارا تابعی از میزان عرضه و تقاضا آن است بر همین اساس در فصل تولید آلو بخارا قیمت آن معمولا کمتر از فصل های دیگر است مگر اینکه با عدم صادرات آلو بخارا به کشورهای دیگر مواجه شویم که این امر سبب ارزانتر شدن آلو بخارا در سایر فصول نیز می شود.

فروش آلو بخارا زیر قیمت بازار معمولا توسط تولید کنندگان و عرضه کنندگان عمده آلو بخارا انجام میشود. شرکت خشکبار رایکا نیز از جمله شرکت هایی است که در کار تولید آلو بخارا در حجم عمده فعال بوده و این محصول را زیر قیمت بازار به تمام نقاط کشور ارسال می کند.

مراحل تولید آلو بخارا

آلو بخارا نوعی آلو است که در استان خراسان رضوی به ویژه در شهرستان نیشابور که اولین تولید کننده آلو بخارا در ایران است تولید می شود. این میوه پس از رسیدن توسط کشاورزان جمع آوری شده و به واحد های تولیدی فرستاده می شود. در این واحدها آلو ها ابتدا در آب نمک خوابانیده میشوند تا پوست آنها نازک شود و سپس توسط کارگران بخش تولید پوست گیری میشوند.

آلو ها پس از پوستگیری بر روی سبدهای فلزی قرار داده شده و وارد دستگاه خشک کن میشوند. در دستگاه خشک کن بنا به نیاز مشتریان دود گوگرد تزریق میشود تا آلو بصورت فرآوری شده خشک و عرضه شود و در غیر این صورت آلو ها بصورت طبیعی خشک و عرضه می شوند.

پس از مرحله خشک کردن آلو ها نوبت به سورتینگ و بسته بندی میشود. در واحد سورتنگ آلو خشک های ضعیف و بی کیفیت از بار اصلی جدا شده و محصول بصورت یکدست در بسته بندیهای فله بزرگ و یا بسته بندی های کوچک، بسته بندی می شوند.

شرکت تولید کننده آلو بخارا ارزان

یک شرکت زمانی می تواند تهیه و تولید آلو بخارا قیمت مناسب انجام دهد که موارد مختلفی را رعایت کند که از جمله آنها عبارتند از:

  1. احداث شرت در منطقه آلو خیز
  2. استفاده از روش های تولید مقرون بصرفه و مناسب با حفظ کیفیت
  3. استفاده از نیروی کار ماهر
  4. کاهش میزان ضایعات
  5. عرضه مستقیم آلو بخارا به بازار بدون واسطه 

ارتباط با این مراکز بسیار آسان تر از آن چیزی است که فکرش را میکنید و با یکبار خرید از این مجموعه ها می توانید شاهد تفاوت نوع کیفیت و قیمت محصول آلو بخارا و دیگر انواع آلو خشک با بازار شهر خود باشید. مشاورین شرکت خشکبار رایکا در تمام طول هفته پاسخگوی شما خریداران محترم می باشند.

مدیریت فروش مجموعه: مهندس تاجیک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه رایکا شما را به خرید بهترین محصولات آلوچه و آلبالو و هلو و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید