فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / تجارت و فروش آلو خشک طرقبه

تجارت و فروش آلو خشک طرقبه

آلو خشک طرقبه شیرین و دارای سایز درشت می باشد. فروش این محصول در بازار داخلی بسیار با استقبال گسترده روبرو بوده و تجارت آن نیز با توجه به طعم آن که شیرین است به کشورهایی مانند روسیه انجام می پذیرد. تجارت و فروش آلو خشک طرقبه سبب رونق گرفتن بازار کسب کار آلو خشک شده است.

وجود طعم های مختلف در انواع آلو خشک سبب شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به سلیقه غذایی و طعمی که دوست دارند از آلو خشک ها استفاده نمایند. آلو خشک شیرین را میتوان در انواع غذاها برای شیرین تر شدن آنها و همچنین تهیه لواشکهای شیرین استفاده نمود.

تجارت و فروش آلو خشک طرقبه در بازار های خارجی

بهترین و با کیفیت ترین نوع آلو خک در استا خراس تولید می شود که آلو خشک طرقبه از جمله این محصولات است. این محصول علاوه بر بازار  های داخلی، صادرات خوبی نیز دارد و تجارت آن در بازار های مختلف بسیار پر رونق است.

شرکت های تولید کننده آلو خشک با بهره گیری از نیرو های متخصص در زمینه سورتینگ و استفاده از دستگاه برای بسته بندی آلو خشک را در کیفیت بالا بسته بندی کرده و با برند های مختلف روانه بازار های صادراتی می نمایند.

بازار های عمده آلو خشک صادراتی ایران بیشتر کشورهای خاورمیانه هستند که امارات، پاکستان و کشور هند در صدر کشورهای وارد کننده آلو خشک از ایران می باشند. در سال های اخیر با وجود تحریم ها بازار صادرات کمی با مشکل نقل و انتقالات پولی مواجه شده است که با یاد گیری روش های دور زدن تحریم ها میتوان این مشکلات را برطرف نمود.

آخرین قیمت آلو خشک طرقبه در بازار

همان طور که گفته شد عمده تولید آلو خشک کشور مربوط به استان خراسان رضوی می باشد. شرکت های مختلفی آلو خشک را تولید می کنند که خریداران میتوانند با تماس گرفتن با این مراکز از تمام نقاط کشوراز آخرین قیمت آلو خشک در انواع مختلف مطلع شوند.

در مجموع قیمت آلو خشک طرقبه در کیفیت های مختلف از 16 هزار تومان شروع و تا 28 هزار تومان موجود می باشد

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

آلوبخارا بسته بندی شده

خرید عمده آلو خشک بخارایی

آلو خشک بخارایی یکی از انواع میوه های خشک است که از آلوی تازه تولید …

بازرگانی رایکا