فروش آلو خشک
خانه / آلو بخارا / بازار خرید آنلاین آلو بخارا

بازار خرید آنلاین آلو بخارا

در بازار خرید آنلاین آلو بخارا میتوانید آلو بخارا مورد نیاز خود را بصورت عمده و جزئی در کمترین زمان ممکن برای بازار داخلی و صادراتی خریداری کرده و شاهد قیمت های بسیار مناسب این محصول در این شرکت بازرگانی باشید.

یک شرکت تولید آلو بخارا بهترین گزینه برای خرید مستقیم و بدون واسطه این محصول خواهد بود.

آلو بخارا از جمله محصولاتی است که به دلیل داشتن طعم و ظاهری بازار پسند از مشتریان زیادی برخوردار است و توانسته بازار خوبی را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهد.

فروشگاه آلو خشک

میزان تولید آلو بخارا در کشور

در کشور ایران به دلیل داشتن آب و هوای متنوع انواع مختلفی از محصولات باغی و کشاورزی کشت و تولید میشود.

آلو از جمله محصولاتی است که دارای بیشترین میزان تولید در کشور ما میباشد. نمونه های خشک شده آلو در انواع مختلفی تولید شده که از جمله پر مصرف ترین آنها میتوان به آلو خشک بخارا اشاره نمود.

تولید آلو خشک بخارا به دو صورت دودی و آفتابی صورت میپذیرد و بیشترین میزان تولید آن مربوط به شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی میباشد.

سالانه بیش از 500 هزار تن آلو بخارا در کشور تولید شده که بصورت تازه خوری و خشک شده مورد مصرف در بازار های داخلی و صادراتی قرار میگیرد.

تجارت آلو بخارا

آلو بخارا میتواند یک گزینه بسیار عالی برای تاجرانی باشد که قصد صادرات محصولات باغی ایران را به کشور های مختلف دارند.

این محصول در کشور های مختلف از جمله کشور های همسایه ایران مورد توجه مردم این کشورها قرار گرفته است و سالانه میزان بسیار بالایی آلو خشک بخارا را از ایران خریداری مینمایند.

خشکبار ایرانی از پتانسیل بسیار بالایی جهت صادرات برخوردار هستند و تنها مشکل این صنعت عدم استفاده از دستگاه های به روز در فرآوری و همچنین بسته بندیهای بازار پسند برای بازار های مختلف میباشد.

خرید آلو بخارا

بازار خرید آنلاین آلو بخارا

خرید آنلاین آلو بخارا این امکان را به مصرف کنندگان و خریداران میدهد که در سریع ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نمایند.

کار تامین آلو بخارا این بازار خرید آنلاین آلو بخارا را شرکت خشکبار رایکا که بصورت تخصصی روی تولید آلو بخارا فعالیت دارد انجام میدهد و تمامی محصولات عرضه توسط این مجموعه همراه با ضمانت خواهد بود.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو بخارا

آخرین قیمت فروش انواع آلو بخارا

آخرین قیمت فروش انواع آلو بخارا را می توان از سایت های مختلفی بدست آورد. …

بازرگانی رایکا