فروش آلو خشک
خانه / آلو خشک / بازار جهانی صادرات آلو خشک بسته بندی شده

بازار جهانی صادرات آلو خشک بسته بندی شده

بازار جهانی صادرات آلو خشک بسته بندی شده و سایر خشکبار که به صورت بسته بندی شده عرضه میشوند با استقبال بیشتری از سمت خریداران این محصولات رو به رو شده است و کشور هایی که دارای صنعت بسته بندی مناسبی باشند میتوانند بیشتر سهم بازار را از آن خود نمایند.

بازار جهانی صادرات آلو خشک

 

وضعیت بسته بندی خشکبار

ما تا چه میزان توانسته ایم در بسته بندی محصولات غذایی از جمله خشکبار موفق عمل کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در چند سال اخیر به صنعت بسته بندی مواد غذایی بیش از گذشته پرداخته شده است و در بازار داخلی محصولات بسته بندی شده بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند و این نشان از پیشرفت در حوزه بسته بندی دارد.

البته باید گفت که این حوزه در کشور ما بسیار جای کار دارد و این امر نیاز به تلاش و کوششی بیش از این دارد.

باید بر روی شکل ظاهری بسته بندی مانند رنگ و طرح آن با توجه به بازار فروش بررسی های دقیق انجام شود تا بتوان محصولات غذایی از جمله خشکبار را با بسته بندیهای جذاب با ارزش افزوده بیشتری به فروش رساند.

در حوزه خشکبار بسته بندی باید به گونه ای باشد که محتویات درون بسته بندی براحتی قابل رؤیت باشد تا مشتری بتواند از کفیت آن آگاه شود. که این مهم نیز در حوزه صادرات خشکبار از اهمیت بیشتری برخوردار است.

خرید آلو خشک

بازار جهانی صادرات آلو خشک بسته بندی

آلو خشک از جمله محصولات کشاورزی است که در کشورهای مختلف کشت و تولید میشود. در خال حاضر کشور چین بیشترین میزان تولید آلو را به خود اختصاص داده است و در جایگاه اول جهان قرار دارد.

ایران با تولید سالانه 290 هزار تن آلو در رتبه ششم جهان قرار دارد. بیشتر تولیدات آلو در ایران بصورت خشک شده تهیه شده و از کیفیت های خوبی نیز برخوردار هستند.

هم اکنون آلو خشک ایرانی با استقبال خوبی در بسیاری از کشور ها رو به رو شده است و صادرات آلو خشک از رونق خوبی برخوردار میباشد.

tbody>
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با ما:
مدیر فروش( مهندس مرشدی) : 09129683661
تلفن دفتر: 05142254441
سامانه پیامکی: 30004505000514
آدرس کانال: raikanuts@
پست الکترونیکی: Raikanuts@gmail.com
آدرس سایت: www.Raikanuts.com

مطلب پیشنهادی

فروش آلو بخارا

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور

صادرات انواع آلو خشک تیزابی نیشابور. صادرات از زمینه های مهم پیشرفت و پویایی اقتصاد …

بازرگانی رایکا